Urządzenia

Jesteśmy partnerami takich marek jak Ricoh, Konica Minolta oraz Epson, w naszej ofercie znajduje się pełna gama urządzeń wymienionych producentów. Oferujemy kompleksowe rozwiązania biurowe obejmujące swoim zasięgiem sprzęty od małych drukarek do w pełni wyspecjalizowanych wielofunkcyjnych urządzeń kopiująco-drukujących oraz ploterów. Dopełnieniem naszej oferty jest pełen zakres niszczarek, bindownic, laminatorów oraz gilotyn. Specjalizujemy się również w sprzedaży urządzeń poleasingowych wszystkich topowych producentów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu pomożemy Państwu dobrać sprzęt idealnie dopasowany do Państwa wymagań oraz przeznaczenia.

Niezależnie czy interesuje Państwa sprzęt nowy czy używany, zapewniamy pełną gwarancję oraz kompletną obsługę serwisową na terenie województwa pomorskiego, jak również zapewniamy pełen dostęp do części oraz materiałów eksploatacyjnych sprawdzonych przez nas producentów. Zapraszamy również do naszego magazynu znajdującego się w Gdyni Orłowie jeżeli chcieliby Państwo uzyskać poradę przy zakupie urządzenia bądź chcieliby Państwo obejrzeć drukarkę, kserokopiarkę czy urządzenie wielofunkcyjne przed zakupem.

Wszystkie dostępne urządzenia poleasingowe są dostępne na naszym koncie allegro, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Urządzenia wielofunkcyjne oraz Kserokopiarki

Drukarki

Aktualności

Dowiedz się więcej

Oferta Specjalna: KONICA MINOLTA C224e Promocja ważna do 21.06.2019

Poleasingowa Konica Minolta C224e w promocji dla klientów ze strony internetowej, aktywna do 21.06.2019

Czy opłaca się kupować tonery oryginalne?

Podsumowanie korzyści oraz wad materiałów kompatybilnych w porównaniu do materiałów oryginalnych.

Porównanie: Serwis na żądanie vs. Umowa serwisowa

Kolejny artykuł inspirowany najczęstszymi pytaniami naszych klientów, tym razem porównanie najczęstszych form obsługi serwisowej.

Porównanie: Dzierżawa vs. Zakup urządzenia

Zachęcamy państwa do zapoznania się z artykułem naszego autorstwa, w którym staramy się porównać główne różnice pomiędzy dzierżawą sprzętu biurowego a jego zakupem.

W naszej ofercie

Marki, którymi się zajmujemy

Ricoh
Konica Minolta
Hp
Samsung
Epson
Canon
Kyocera
Olivetti
Brother