Kontrola kosztów

Niezależnie czy mają Państwo wątpliwości odnośnie wysokości kosztu druku w rozwiązaniach z których Państwo obecnie korzystają czy poszukują Państwo dla siebie nowego modelu kontroli kosztów drukowania, jesteśmy w stanie wspomóc Państwa od początku do samego końca tego procesu. Jesteśmy w stanie zweryfikować czy Państwa obecny koszt druku jest uzasadniony ekonomicznie i czy są możliwości aby ten koszt obniżyć.

W celu łatwego planowania budżetu i możliwie jak najniższych kosztów obsługi oferujemy dzierżawy oraz umowy serwisowe, w takim przypadku znają Państwo wszystkie koszty z góry oraz mają Państwo gwarancję zachowania najniższych możliwych kosztów drukowania.

Oferujemy również dodatkowe rozwiązania w postaci dokładnej kontroli oraz autoryzacji użytkowników, dzięki naszym rozwiązaniom są w stanie Państwo zweryfikować którzy użytkownicy drukują najwięcej oraz są w stanie Państwo zarządzać dostępem do urządzenia bądź jego konkretnych funkcji.

Aktualności

Dowiedz się więcej

Oferta Specjalna: KONICA MINOLTA C224e Promocja ważna do 21.06.2019

Poleasingowa Konica Minolta C224e w promocji dla klientów ze strony internetowej, aktywna do 21.06.2019

Czy opłaca się kupować tonery oryginalne?

Podsumowanie korzyści oraz wad materiałów kompatybilnych w porównaniu do materiałów oryginalnych.

Porównanie: Serwis na żądanie vs. Umowa serwisowa

Kolejny artykuł inspirowany najczęstszymi pytaniami naszych klientów, tym razem porównanie najczęstszych form obsługi serwisowej.

Porównanie: Dzierżawa vs. Zakup urządzenia

Zachęcamy państwa do zapoznania się z artykułem naszego autorstwa, w którym staramy się porównać główne różnice pomiędzy dzierżawą sprzętu biurowego a jego zakupem.

W naszej ofercie

Marki, którymi się zajmujemy

Ricoh
Konica Minolta
Hp
Samsung
Epson
Canon
Kyocera
Olivetti
Brother