Gwarancja jakości

Nasza marka to nasza gwarancja utrzymania stałej jakości oferowanych przez nas usług, funkcjonujemy od wielu lat na rynku dzięki ciągłemu dopasowywaniu się do potrzeb klientów oraz dzięki ciągłemu doskonaleniu naszej oferty.

Wszystkie oferowane przez nas sprzęty zarówno nowe jak i używane są objęte przez nas gwarancją. Dla Państwa selekcjonujemy tylko najlepsze urządzenia o jak najlepszych parametrach oraz możliwie najniższym koszcie wydruku. W przypadku urządzeń używanych do sprzedaży oferujemy tylko urządzenia w bardzo dobrym stanie, zweryfikowane przez fachowców po gruntownym przeglądzie.

Większość z oferowanych przez nas urządzeń znajduje się w stałej dostępności na naszym magazynie, dajemy Państwu możliwość wyboru konkretnego egzemplarza po wcześniejszym obejrzeniu urządzenia. Na prośbę klienta wykonujemy testy urządzeń zgodnie z parametrami druku, które są oczekiwane.

Aktualności

Dowiedz się więcej

Oferta Specjalna: KONICA MINOLTA C224e Promocja ważna do 21.06.2019

Poleasingowa Konica Minolta C224e w promocji dla klientów ze strony internetowej, aktywna do 21.06.2019

Czy opłaca się kupować tonery oryginalne?

Podsumowanie korzyści oraz wad materiałów kompatybilnych w porównaniu do materiałów oryginalnych.

Porównanie: Serwis na żądanie vs. Umowa serwisowa

Kolejny artykuł inspirowany najczęstszymi pytaniami naszych klientów, tym razem porównanie najczęstszych form obsługi serwisowej.

Porównanie: Dzierżawa vs. Zakup urządzenia

Zachęcamy państwa do zapoznania się z artykułem naszego autorstwa, w którym staramy się porównać główne różnice pomiędzy dzierżawą sprzętu biurowego a jego zakupem.

W naszej ofercie

Marki, którymi się zajmujemy

Ricoh
Konica Minolta
Hp
Samsung
Epson
Canon
Kyocera
Olivetti
Brother